★ BubbleBum ★ Magamiskotid ★ Soojakotid / jalakotid ★ Padjad, tekid ★ Kõhukotid / kandelinad ★ Vannituppa ★ Söögiaeg ★ Kaelarätid ★ Tegelustekid ★ Kiiged, lamamistoolid ★ Pehmed mänguasjad ★ Kõristid ★ Puidust ja arendavad mänguasjad ★ Tipitelgid ★ Mööbel ★ Kunstitarbed ★ Nukud, nukutarbed ★ Mänguköögid, köögitarbed ★ Rollimängud ★ Tööriistad ★ Autod, rongid ★ Rattad ja tarvikud ★ Istu ja sõida ★ Mängumajad ★ Liumäed, ronimisseinad ★ Liivakastid ★ Basseinid, veekeskused ★ Sport  

Kuidas tasuda krediitkaardiga

Tähelepanu: Kui soovite Swedbanki väljastatud Visa või MasterCardi kaartidega internetis maksta, peate vastavad kaardid liitma turvaliste internetiostude programmiga, mille puhul kasutatakse rahvusvahelist internetiostude turbesüsteemi „Verified by VISA” ja „MasterCard SecureCode”. Süsteem võimaldab kaardiomaniku täiendavat tuvastamist tehingute tegemisel. Vaid nii võite olla kindel, et Teie kaardiandmed on kaitstud. Liitumine ja programmi kasutamine on tasuta.

Rohkem infot ja liitumine Swedbank'i klientidele: LINK


Lastekaubad.ee kasutab krediitkaardimakseteks NETS Estonia AS'i (endise nimega Pankade Kaardikeskuse) pakutavat E-Commerce Payment Gateway teenust. Selle teenuse teeb eriliseks andmete turvalisus, mugavus ja lihtsus."Kaardikeskuse poolt pakutava teenuse eelis teiste hetkel kasutatavate samalaadsetega seisneb eelkõige faktis, et teenust pakkuval kaupmehel puudub juurdepääs kaardiomaniku täielikule kaardinumbrile. Maksmise hetkel toimub kaardiomaniku kaardiandmete sisestus kaardiomaniku poolt Kaardikeskuse serveris paiknevasse andmebaasi ning andmeid säilitatakse samuti Kaardikeskuses paiknevas serveris. Seega vastutab kaardiandmete eest sisuliselt Kaardikeskus." allikas Pankade Kaardikeskuse koduleht (LINK)

 

  • Tellimuse lõpetamisel valige endale sobiv tarneviis ja sihtkoht (kindlasti on see vajalik Smartposti puhul) ning makseviisiks tuleb valida vastavalt Visa või Mastercard krediitkaart. Seejärel vajutage nuppu "Edasi maksmisele".

  • Avaneb Ostu ja transpordi tingimuste leht. Soovitame lugeda tingimused läbi ja linnukese märkimisega nõustute e-poe tellimistingimustega. Edasi minemiseks vajutage "Edasi maksmisele".
  • Avaneb kauba saaja andmete leht. Tellija andmete lehel on oluline täita hoolsalt ja õigesti kontaktinfo, kuna selle alusel tuuakse teile kaup kulleri poolt koju kätte. Kui olete registreeritud kasutaja ning olete oma andmed salvestanud, siis on lahtrid juba eelnevalt täidetud. Palun siiski kontrollige et kõik andmed on õiged. Edasi minemiseks vajutage nuppu "Edasi maksmisele".
  • Nüüd avaneb tellimuse eelvaade. Siit saate kontrollida kõiki andmeid, kaupu ja summasid. Vajutades nuppu "Kinnita".
  • Maksmisele siirdumiseks vajutage krediitkaardi logole.

  • Avaneb NETS Estonia AS (endise nimega Pankade Kaardikeskuse) makseteenuse leht. Kus tuleb ära täita vajalikud lahtrid.Ning vajutada nupule "Autoriseeri"

 

  • Kui Teie krediitkaart on lisatud rahvusvahelise internetiostude turbesüsteemi „Verified by VISA” või „MasterCard SecureCode” siis avaneb lisa kinnitus aken, milles näha kaupmees (lastekaubad.ee omanik on Mermand OÜ), summa, kellaaeg, krediitkaardi number ning isiklik tervitus. Isiklik tervitus ja salasõna on osa turvaprogrammist ja need peavad olema samad mis olete sisestanud programmiga liitumisel (enamasti interneti pangas). Kui olete andmed kontrollinud ja salasõna sisestanud vajutage nuppu "Kinnita"

  •  Avaneb viimane ülevaate aken. Vajutage nuppu "Kinnita makse". Peale nupu vajutamist suunatakse Teid tagasi meie kodulehele. 

 

 

Juhime Teie tähelepanu sellele, et toote hind või kauba saadavus võib muutuda ette teatamata. Juhul kui E-poel ei ole võimalik tellimust täita, võetakse Teiega ühendust ning tagastatakse tasutud summa.